نمایشگاه پُست آپوکالیپتیک (2) ، 16 تیرماه 1396 در گالری ایده پارسی افتتاح می گردد و آثاری از 13 هنرمند به نمایش گذاشته می شود. در این نمایشگاه هنرمندان با گرایش های مختلف هنری به خلق آثاری با مضمون “بعد از آخر الزمانی” پرداخته اند ، از گرایش های این نمایشگاه میتوان به معماری ، نقاشی ، عکاسی، طراحی صنعتی ، طراحی مُد و مجسمه سازی اشاره کرد . “پست آپوکالیپتیک” بخش دوم نمایش آثاری می باشد که برای این نمایشگاه ارسال شده است .

پُست آپوکالیپتیک یا همان “بعد از آخر الزمانی” نمایشگاهی است پژوهش محور و میان رشته ای ، در حوزه مکاشفه و رمزگشایی اتفاقات بعد از آخر الزمان . موضوع “پُست آپوکالیپتیک” تاکنون در ، غالب  داستان ها ، اشعار ، فیلم های سینمایی ، معماری ، طراحی صنعتی ، عکاسی و ….. و مجموعا در همه زمینه های هنری استفاده شده است. در حقیقت این رویکرد بررسی و تجسم یک اتفاق است . اتفاقی که در آینده احتمال وقوع آن وجود دارد ، این احتمال و مفهوم با رویکرد و مفهوم “آخرالزمانی” تفاوت محسوسی دارد  و آنگاه آغاز می شود که جهان با همه متعلقات بازه زمانی ” آخرالزمان “را  بر خود دیده است . اتفاقی است بعد از شهر آرمانی ، پُست آپوکالیپتیک ( بعد از آخرالزمانی ) بین انسان ، طبیعت ، شهر ، فرهنگ ، تکنولوژی و سایر دستاورهای بشر و همه المان های طبیعی  اتفاق می افتد . آنگاه که جهان تکنولوژیک پایان یافته ، آنجایی که همه دستاوردهای بشر تحت تاثیر اتفاقی نابودکننده قرار گرفته و آنگاه جهان پس از آن شروع شده است . پُست آپوکالیپتیک ، نمایشگاهی با نگاه به جهان پس از آینده و تغییرات آن است.

از هنرمندان حاضر میتوان به : سندس حمیدیان ، آذین یوسفیانی ، علیرضا رضایی ، رضا افشار ، صحرا مرتضوی ، سمانه قاسمی ، علی آلبوشوکه ، الهام کلاشک ، مهسا نوری ، امیرحسین جباری ، بهنام فراهانی ، ترمه یعقوبی و سپیده شاد بخت  اشاره نمود .