نمایشگاه پُست آپوکالیپتیک 12 خرداد 1396 در گالری ایده پارسی افتتاح می گردد و آثاری از 17 هنرمند به نمایش گذاشته می شود. در این نمایشگاه هنرمندان با گرایش های مختلف هنری به خلق آثاری با مضمون “بعد از آخر الزمانی” پرداخته اند و هر هنرمند از دریچه نگاه و منظر تخیل خود به این موضوع نگاه کرده است. از گرایش های این نمایشگاه میتوان به معماری ، نقاشی ، عکاسی، طراحی صنعتی ، طراحی مُد و مجسمه سازی اشاره کرد . “پست آپوکالیپتیک” بخش اول نمایش آثاری می باشد که برای این نمایشگاه ارسال شده است و با توجه به استقبال هنرمندان از این نمایشگاه بخش های بعدی آن نیز تا پایان تابستان به نمایش درخواهد آمد.

پُست آپوکالیپتیک یا همان “بعد از آخر الزمانی” نمایشگاهی است پژوهش محور و میان رشته ای ، در حوزه مکاشفه و رمزگشایی اتفاقات بعد از آخر الزمان . موضوع “پُست آپوکالیپتیک” تاکنون در ، غالب  داستان ها ، اشعار ، فیلم های سینمایی ، معماری ، طراحی صنعتی ، عکاسی و ….. و مجموعا در همه زمینه های هنری استفاده شده است. در حقیقت این رویکرد بررسی و تجسم یک اتفاق است . اتفاقی که در آینده احتمال وقوع آن وجود دارد ، این احتمال و مفهوم با رویکرد و مفهوم “آخرالزمانی” تفاوت محسوسی دارد  و آنگاه آغاز می شود که جهان با همه متعلقات بازه زمانی ” آخرالزمان “را  بر خود دیده است . اتفاقی است بعد از شهر آرمانی ، پُست آپوکالیپتیک ( بعد از آخرالزمانی ) بین انسان ، طبیعت ، شهر ، فرهنگ ، تکنولوژی و سایر دستاورهای بشر و همه المان های طبیعی  اتفاق می افتد . آنگاه که جهان تکنولوژیک پایان یافته ، آنجایی که همه دستاوردهای بشر تحت تاثیر اتفاقی نابودکننده قرار گرفته و آنگاه جهان پس از آن شروع شده است . پُست آپوکالیپتیک ، نمایشگاهی با نگاه به جهان پس از آینده و تغییرات آن است.

از هنرمندان حاضر میتوان به : امیر علیمی ، زهرا محمدی ، میلاد صفا بخش ، حمید وفایی ملامحمود ، امیرحسین جباری ، فراز حبیب اللهیان ، محمد رخ صفت ، گلاره ابراهیم قربانی  ، کوشا موسوی ، عبدالرحمن مجرد ، فاطمه قلی زاده وزوانی ، امیرحسین مولایی زاده ، آرش علیمحمدی ، سندس حمیدیان ، حسام الدین گل محمدی ، مبینا میر عابدینی ، صدرا شریفی، صبا مهدوی، سروش نادری ، امیرحسین نقیبی ، اشاره نمود و گردآوری آثار را نیز امیرحسین جباری به عهده داشته است .